| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 11,470,793 |
| Playcount | 20 |
| Playtime | 0d 0h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,589 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 28 |
| Ranked score | 783,234 |
| Total score | 839,738 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 176 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,542 |
| Ranked score | 56,692,638 |
| Total score | 96,179,716 |
| Playcount | 210 |
| Playtime | 0d 3h 53m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 140,969 |
| Accuracy | 96.77% |
| Max combo | 3,674 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,079 |
| Ranked score | 26,621,390 |
| Total score | 71,219,730 |
| Playcount | 801 |
| Playtime | 0d 8h 10m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 209,750 |
| Accuracy | 96.84% |
| Max combo | 909 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 61 |
| Ranked score | 446,790 |
| Total score | 769,500 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,810 |
| Accuracy | 69.83% |
| Max combo | 66 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 20 |
| Ranked score | 407,450 |
| Total score | 407,450 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,901 |
| Accuracy | 88.04% |
| Max combo | 72 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |