| Peak global rank | |
| PP | 1,439 |
| Ranked score | 68,642,277 |
| Total score | 1,165,264,171 |
| Playcount | 6,044 |
| Playtime | 32d 12h 52m |
| Replays watched | 58 |
| Total hits | 954,652 |
| Accuracy | 78.85% |
| Max combo | 514 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 14 |
| Ranked score | 3,213,782 |
| Total score | 25,214,675 |
| Playcount | 204 |
| Playtime | 0d 2h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,551 |
| Accuracy | 65.64% |
| Max combo | 192 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 19,335 |
| Ranked score | 423,472,406 |
| Total score | 3,499,270,528 |
| Playcount | 50,330 |
| Playtime | 99d 17h 51m |
| Replays watched | 501 |
| Total hits | 9,693,767 |
| Accuracy | 91.08% |
| Max combo | 1,892 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 26 |
| Ranked score | 548,460 |
| Total score | 644,460 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 52.38% |
| Max combo | 32 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 5,553,600 |
| Playcount | 34 |
| Playtime | 0d 4h 16m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 18,512 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 878 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 24 |
| Ranked score | 516,510 |
| Total score | 4,196,080 |
| Playcount | 74 |
| Playtime | 0d 1h 14m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 19,531 |
| Accuracy | 68.13% |
| Max combo | 255 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 33 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 33 |