| Peak global rank | |
| PP | 3,338 |
| Ranked score | 294,830,648 |
| Total score | 870,984,674 |
| Playcount | 695 |
| Playtime | 6d 23h 10m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 121,508 |
| Accuracy | 94.00% |
| Max combo | 1,430 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 37,680 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 66 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,699 |
| Ranked score | 43,570,596 |
| Total score | 96,608,050 |
| Playcount | 229 |
| Playtime | 0d 5h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 130,032 |
| Accuracy | 97.17% |
| Max combo | 2,875 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 167,310 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 623 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 563,470 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 22 |