| Peak global rank | |
| PP | 3,625 |
| Ranked score | 901,290,294 |
| Total score | 2,353,924,373 |
| Playcount | 1,161 |
| Playtime | 1d 0h 10m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 366,751 |
| Accuracy | 96.50% |
| Max combo | 2,144 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,814 |
| Ranked score | 104,823,982 |
| Total score | 303,525,684 |
| Playcount | 600 |
| Playtime | 0d 11h 34m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 288,537 |
| Accuracy | 98.57% |
| Max combo | 3,750 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 915 |
| Ranked score | 68,059,440 |
| Total score | 128,084,702 |
| Playcount | 131 |
| Playtime | 0d 2h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 51,491 |
| Accuracy | 98.78% |
| Max combo | 667 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,136 |
| Ranked score | 12,376,720 |
| Total score | 29,109,640 |
| Playcount | 338 |
| Playtime | 0d 4h 49m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 82,020 |
| Accuracy | 98.66% |
| Max combo | 2,134 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |