| Peak global rank | |
| PP | 178 |
| Ranked score | 552,614 |
| Total score | 1,079,435 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,931 |
| Accuracy | 91.61% |
| Max combo | 161 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 154,834 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 147 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 11 |
| Ranked score | 884,449 |
| Total score | 1,429,416 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 444 |
| Accuracy | 94.60% |
| Max combo | 659 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,944 |
| Ranked score | 34,694,440 |
| Total score | 177,364,770 |
| Playcount | 1,559 |
| Playtime | 1d 1h 26m |
| Replays watched | 17 |
| Total hits | 562,462 |
| Accuracy | 98.21% |
| Max combo | 3,028 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 24 |
| Ranked score | 159,150 |
| Total score | 159,150 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 693 |
| Accuracy | 60.99% |
| Max combo | 31 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |