| Peak global rank | |
| PP | 5,615 |
| Ranked score | 364,719,225 |
| Total score | 2,380,357,902 |
| Playcount | 6,180 |
| Playtime | 4d 1h 21m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 958,429 |
| Accuracy | 92.55% |
| Max combo | 1,182 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 28 |
| Ranked score | 75,630 |
| Total score | 98,580 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 300 |
| Accuracy | 82.96% |
| Max combo | 59 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 87 |
| Ranked score | 155,730 |
| Total score | 740,724 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,514 |
| Accuracy | 74.06% |
| Max combo | 47 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 516 |
| Ranked score | 2,037,770 |
| Total score | 4,225,920 |
| Playcount | 45 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 16,545 |
| Accuracy | 94.27% |
| Max combo | 237 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |