| Peak global rank | |
| PP | 19,598 |
| Ranked score | 469,577,902 |
| Total score | 2,311,037,097 |
| Playcount | 5,354 |
| Playtime | 1d 8h 25m |
| Replays watched | 255 |
| Total hits | 634,628 |
| Accuracy | 95.42% |
| Max combo | 1,188 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 4,800 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,014 |
| Ranked score | 14,509,581 |
| Total score | 26,819,983 |
| Playcount | 52 |
| Playtime | 0d 1h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 53,352 |
| Accuracy | 95.12% |
| Max combo | 958 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,339 |
| Ranked score | 10,350,400 |
| Total score | 43,374,820 |
| Playcount | 693 |
| Playtime | 0d 5h 39m |
| Replays watched | 66 |
| Total hits | 137,924 |
| Accuracy | 96.52% |
| Max combo | 1,106 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |