| Peak global rank | |
| PP | 5,557 |
| Ranked score | 1,506,613,861 |
| Total score | 3,688,974,850 |
| Playcount | 1,906 |
| Playtime | 10d 9h 31m |
| Replays watched | 200 |
| Total hits | 111,355 |
| Accuracy | 95.31% |
| Max combo | 3,285 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 1h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 155 |
| Ranked score | 2,650,052 |
| Total score | 8,302,594 |
| Playcount | 45 |
| Playtime | 0d 0h 34m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 3,142 |
| Accuracy | 91.56% |
| Max combo | 546 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 1,002,032 |
| Total score | 5,321,722 |
| Playcount | 27 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 79.61% |
| Max combo | 205 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 39 |
| Ranked score | 208,840 |
| Total score | 303,350 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 97.92% |
| Max combo | 737 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 497,910 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,135 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 317 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 317 |