| Peak global rank | |
| PP | 27 |
| Ranked score | 21,493 |
| Total score | 21,493 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 97.83% |
| Max combo | 46 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 49 |
| Ranked score | 833,156 |
| Total score | 3,188,430 |
| Playcount | 28 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 452 |
| Accuracy | 92.63% |
| Max combo | 116 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 8 |
| Ranked score | 1,191,614 |
| Total score | 4,193,981 |
| Playcount | 20 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 954 |
| Accuracy | 79.03% |
| Max combo | 577 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 24,000 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 113 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 17 |
| Ranked score | 100,810 |
| Total score | 139,690 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 95.50% |
| Max combo | 95 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 85 |
| Ranked score | 132,540 |
| Total score | 132,540 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 373 |
| Accuracy | 97.87% |
| Max combo | 308 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |