| Peak global rank | |
| PP | 6,961 |
| Ranked score | 1,000,064,240 |
| Total score | 4,106,711,954 |
| Playcount | 1,637 |
| Playtime | 2d 10h 41m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 569,213 |
| Accuracy | 95.39% |
| Max combo | 2,295 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 323,405 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 392 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 10,278 |
| Ranked score | 235,231,376 |
| Total score | 967,843,959 |
| Playcount | 1,896 |
| Playtime | 7d 20h 9m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 1,566,931 |
| Accuracy | 96.80% |
| Max combo | 11,760 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 28,140 |
| Ranked score | 261,286,785 |
| Total score | 1,736,234,106 |
| Playcount | 12,276 |
| Playtime | 9d 1h 38m |
| Replays watched | 129 |
| Total hits | 5,072,631 |
| Accuracy | 98.79% |
| Max combo | 4,075 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 193,320 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 771 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,468 |
| Ranked score | 15,854,830 |
| Total score | 31,866,710 |
| Playcount | 172 |
| Playtime | 0d 5h 18m |
| Replays watched | 13 |
| Total hits | 112,206 |
| Accuracy | 88.95% |
| Max combo | 3,455 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |