| Peak global rank | |
| PP | 8,867 |
| Ranked score | 2,914,556,738 |
| Total score | 8,339,667,008 |
| Playcount | 4,059 |
| Playtime | 15d 14h 15m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 1,075,143 |
| Accuracy | 98.67% |
| Max combo | 1,951 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 89 |
| Ranked score | 270,512 |
| Total score | 513,363 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 668 |
| Accuracy | 97.40% |
| Max combo | 194 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,353 |
| Ranked score | 52,899,586 |
| Total score | 105,786,053 |
| Playcount | 208 |
| Playtime | 0d 8h 38m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 89,938 |
| Accuracy | 96.12% |
| Max combo | 2,012 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,998 |
| Ranked score | 31,947,190 |
| Total score | 78,535,790 |
| Playcount | 746 |
| Playtime | 0d 15h 1m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 279,873 |
| Accuracy | 96.86% |
| Max combo | 2,679 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |