| Peak global rank | |
| PP | 281 |
| Ranked score | 2,613,546 |
| Total score | 7,759,124 |
| Playcount | 42 |
| Playtime | 0d 2h 31m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 5,090 |
| Accuracy | 87.64% |
| Max combo | 131 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 585 |
| Ranked score | 2,036,652 |
| Total score | 3,282,424 |
| Playcount | 32 |
| Playtime | 0d 2h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,193 |
| Accuracy | 86.21% |
| Max combo | 369 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 6 |
| Ranked score | 758,540 |
| Total score | 829,022 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 776 |
| Accuracy | 94.41% |
| Max combo | 53 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 16,532 |
| Ranked score | 1,434,112,403 |
| Total score | 3,131,836,676 |
| Playcount | 4,695 |
| Playtime | 4d 21h 43m |
| Replays watched | 200 |
| Total hits | 4,493,555 |
| Accuracy | 97.43% |
| Max combo | 7,331 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,911 |
| Ranked score | 4,950,080 |
| Total score | 12,357,800 |
| Playcount | 230 |
| Playtime | 0d 0h 21m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,281 |
| Accuracy | 94.34% |
| Max combo | 445 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,483 |
| Ranked score | 5,056,469 |
| Total score | 13,392,300 |
| Playcount | 91 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 94.65% |
| Max combo | 1,608 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 600 |
| Ranked score | 1,400,060 |
| Total score | 3,234,930 |
| Playcount | 63 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 189 |
| Accuracy | 95.45% |
| Max combo | 143 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 32 |
| Ranked score | 370,410 |
| Total score | 870,820 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,466 |
| Accuracy | 87.98% |
| Max combo | 705 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |