| Peak global rank | |
| PP | 2,421 |
| Ranked score | 129,373,484 |
| Total score | 1,271,575,378 |
| Playcount | 7,416 |
| Playtime | 5d 3h 39m |
| Replays watched | 105 |
| Total hits | 738,641 |
| Accuracy | 88.51% |
| Max combo | 744 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 40 |
| Ranked score | 71,344 |
| Total score | 1,019,156 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 36m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,340 |
| Accuracy | 83.29% |
| Max combo | 162 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 18,240 |
| Total score | 3,974,928 |
| Playcount | 30 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 3,587 |
| Accuracy | 40.63% |
| Max combo | 124 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 131 |
| Ranked score | 14,174,037 |
| Total score | 77,670,372 |
| Playcount | 527 |
| Playtime | 0d 3h 23m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 49,714 |
| Accuracy | 81.47% |
| Max combo | 511 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,391 |
| Ranked score | 31,051,391 |
| Total score | 286,269,135 |
| Playcount | 6,800 |
| Playtime | 2d 6h 34m |
| Replays watched | 133 |
| Total hits | 774,636 |
| Accuracy | 95.51% |
| Max combo | 918 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 247 |
| Ranked score | 799,932 |
| Total score | 3,698,412 |
| Playcount | 82 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 9,890 |
| Accuracy | 72.28% |
| Max combo | 84 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 41 |
| Ranked score | 322,770 |
| Total score | 6,280,380 |
| Playcount | 57 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 21,038 |
| Accuracy | 88.26% |
| Max combo | 674 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 194 |
| Ranked score | 1,167,530 |
| Total score | 9,327,790 |
| Playcount | 281 |
| Playtime | 0d 3h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 39,554 |
| Accuracy | 76.24% |
| Max combo | 496 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |