| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 137,538 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 413 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 16,101,238 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 687 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 215,531 |
| Total score | 426,532 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 245 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 156 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 45,300 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 151 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 80 |
| Ranked score | 735,010 |
| Total score | 2,221,830 |
| Playcount | 34 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 10,725 |
| Accuracy | 67.36% |
| Max combo | 370 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |