| Peak global rank | |
| PP | 7 |
| Ranked score | 6,344,378 |
| Total score | 14,340,852 |
| Playcount | 121 |
| Playtime | 1d 0h 6m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 143 |
| Accuracy | 71.83% |
| Max combo | 84 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 8 |
| Ranked score | 1,337,863 |
| Total score | 4,333,330 |
| Playcount | 51 |
| Playtime | 0d 1h 21m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 122 |
| Accuracy | 59.46% |
| Max combo | 187 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 864 |
| Ranked score | 25,559,109 |
| Total score | 58,024,054 |
| Playcount | 1,006 |
| Playtime | 0d 3h 44m |
| Replays watched | 117 |
| Total hits | 38,022 |
| Accuracy | 94.38% |
| Max combo | 364 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 79,860 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 95 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 2,582,460 |
| Total score | 3,914,900 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 578 |
| Accuracy | 19.18% |
| Max combo | 2 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 135,910 |
| Total score | 287,180 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 1,853 |
| Accuracy | 53.93% |
| Max combo | 40 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |