| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 156,208 |
| Total score | 992,511 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 43m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 193 |
| Accuracy | 82.63% |
| Max combo | 122 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 10 |
| Ranked score | 98,714 |
| Total score | 155,521,847 |
| Playcount | 134 |
| Playtime | 0d 20h 18m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 29,244 |
| Accuracy | 98.32% |
| Max combo | 1,136 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,124 |
| Ranked score | 97,493,857 |
| Total score | 363,454,309 |
| Playcount | 1,642 |
| Playtime | 2d 5h 16m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 65,784 |
| Accuracy | 94.01% |
| Max combo | 1,594 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 167 |
| Ranked score | 591,940 |
| Total score | 2,044,480 |
| Playcount | 35 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,204 |
| Accuracy | 81.91% |
| Max combo | 207 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 501 |
| Ranked score | 4,575,852 |
| Total score | 48,804,502 |
| Playcount | 477 |
| Playtime | 1d 2h 40m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 141,191 |
| Accuracy | 94.11% |
| Max combo | 928 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 155 |
| Ranked score | 2,384,940 |
| Total score | 10,138,620 |
| Playcount | 188 |
| Playtime | 1d 19h 30m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 58,340 |
| Accuracy | 60.23% |
| Max combo | 499 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 179 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 179 |