| Peak global rank | |
| PP | 5,931 |
| Ranked score | 382,363,751 |
| Total score | 1,410,090,224 |
| Playcount | 760 |
| Playtime | 8d 16h 33m |
| Replays watched | 35 |
| Total hits | 351,493 |
| Accuracy | 97.02% |
| Max combo | 1,103 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 208 |
| Ranked score | 4,306,378 |
| Total score | 4,913,506 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 910 |
| Accuracy | 93.94% |
| Max combo | 656 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 23,915 |
| Ranked score | 692,450,458 |
| Total score | 1,974,498,553 |
| Playcount | 13,139 |
| Playtime | 400d 2h 43m |
| Replays watched | 176 |
| Total hits | 5,573,170 |
| Accuracy | 98.70% |
| Max combo | 4,429 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 55,090 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 212 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 18 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 692 |
| Ranked score | 10,109,890 |
| Total score | 34,616,230 |
| Playcount | 192 |
| Playtime | 5d 0h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 133,117 |
| Accuracy | 86.76% |
| Max combo | 3,942 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 67 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 67 |