| Peak global rank | |
| PP | 3,469 |
| Ranked score | 771,438,170 |
| Total score | 2,525,551,148 |
| Playcount | 3,030 |
| Playtime | 2d 14h 0m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 308,945 |
| Accuracy | 90.94% |
| Max combo | 1,895 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 315,785 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 144 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 298,200 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 188,910 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 753 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |