| Peak global rank | |
| PP | 2,398 |
| Ranked score | 436,983,529 |
| Total score | 721,327,349 |
| Playcount | 453 |
| Playtime | 1d 22h 1m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 118,613 |
| Accuracy | 95.53% |
| Max combo | 1,155 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 900 |
| Ranked score | 8,049,342 |
| Total score | 11,473,190 |
| Playcount | 65 |
| Playtime | 0d 2h 40m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 14,546 |
| Accuracy | 96.59% |
| Max combo | 648 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,153 |
| Ranked score | 495,872,946 |
| Total score | 572,698,952 |
| Playcount | 275 |
| Playtime | 0d 9h 30m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 81,126 |
| Accuracy | 99.43% |
| Max combo | 1,732 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 2h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 930 |
| Ranked score | 3,848,010 |
| Total score | 5,832,990 |
| Playcount | 54 |
| Playtime | 0d 1h 32m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,429 |
| Accuracy | 95.23% |
| Max combo | 857 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 115,950 |
| Total score | 1,250,650 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 99.70% |
| Max combo | 367 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 399 |
| Ranked score | 6,143,530 |
| Total score | 8,902,760 |
| Playcount | 96 |
| Playtime | 0d 3h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 27,197 |
| Accuracy | 95.68% |
| Max combo | 1,159 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |