| Peak global rank | |
| PP | 6,565 |
| Ranked score | 1,272,141,611 |
| Total score | 6,093,774,626 |
| Playcount | 9,490 |
| Playtime | 19d 7h 58m |
| Replays watched | 168 |
| Total hits | 133,989 |
| Accuracy | 97.47% |
| Max combo | 1,520 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 23,354 |
| Ranked score | 683,033,992 |
| Total score | 3,509,335,259 |
| Playcount | 43,814 |
| Playtime | 3d 2h 24m |
| Replays watched | 3,784 |
| Total hits | 2,242,493 |
| Accuracy | 99.08% |
| Max combo | 4,955 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 603 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 101 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 790 |
| Ranked score | 2,855,630 |
| Total score | 12,457,770 |
| Playcount | 193 |
| Playtime | 0d 2h 37m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 48,765 |
| Accuracy | 85.52% |
| Max combo | 847 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 223 |