| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 273,870 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 3,296,381 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 274 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 118 |
| Ranked score | 121,560 |
| Total score | 188,610 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 90.18% |
| Max combo | 163 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 537 |
| Ranked score | 572,170 |
| Total score | 1,220,450 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,242 |
| Accuracy | 99.62% |
| Max combo | 698 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 74,720 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 313 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |