| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 13,754,754 |
| Playcount | 45 |
| Playtime | 6d 17h 30m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,078 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 119 |
| Ranked score | 520,222 |
| Total score | 1,023,268 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 96.85% |
| Max combo | 207 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 1h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,354 |
| Ranked score | 15,394,069 |
| Total score | 29,235,715 |
| Playcount | 92 |
| Playtime | 0d 1h 19m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 95.92% |
| Max combo | 1,349 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 19,781 |
| Ranked score | 153,810,808 |
| Total score | 1,816,136,275 |
| Playcount | 21,302 |
| Playtime | 0d 10h 55m |
| Replays watched | 139 |
| Total hits | 28,657 |
| Accuracy | 98.64% |
| Max combo | 4,556 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 289,080 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,102 |
| Ranked score | 8,138,720 |
| Total score | 10,145,400 |
| Playcount | 97 |
| Playtime | 0d 0h 29m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,154 |
| Accuracy | 98.57% |
| Max combo | 514 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 36 |