| Peak global rank | |
| PP | 9,627 |
| Ranked score | 7,108,284,810 |
| Total score | 19,609,966,116 |
| Playcount | 16,229 |
| Playtime | 10d 3h 27m |
| Replays watched | 1,590 |
| Total hits | 1,116,773 |
| Accuracy | 95.95% |
| Max combo | 2,319 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 35 |
| Ranked score | 78,942 |
| Total score | 540,276 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 15h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 110 |
| Accuracy | 81.99% |
| Max combo | 66 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 31,400 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,297 |
| Ranked score | 47,036,193 |
| Total score | 170,241,489 |
| Playcount | 348 |
| Playtime | 0d 7h 6m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 366 |
| Accuracy | 95.55% |
| Max combo | 1,227 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 28,474 |
| Ranked score | 356,599,290 |
| Total score | 990,561,779 |
| Playcount | 8,896 |
| Playtime | 0d 20h 44m |
| Replays watched | 2,156 |
| Total hits | 641,754 |
| Accuracy | 97.94% |
| Max combo | 3,556 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,707 |
| Ranked score | 24,056,459 |
| Total score | 141,791,491 |
| Playcount | 860 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 93.20% |
| Max combo | 2,049 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 30 |
| Ranked score | 503,270 |
| Total score | 1,059,360 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 286 |
| Accuracy | 88.85% |
| Max combo | 114 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 250,690 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 846 |
| Accuracy | 86.88% |
| Max combo | 470 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |