| Peak global rank | |
| PP | 814 |
| Ranked score | 32,985,949 |
| Total score | 61,418,423 |
| Playcount | 263 |
| Playtime | 0d 1h 5m |
| Replays watched | 15 |
| Total hits | 19,268 |
| Accuracy | 99.21% |
| Max combo | 4,186 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 316 |
| Ranked score | 474,919 |
| Total score | 928,469 |
| Playcount | 36 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,375 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 79 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 160 |
| Ranked score | 8,771,285 |
| Total score | 324,746,903 |
| Playcount | 50 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 22,616 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 1,729 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 603 |
| Ranked score | 90,886,610 |
| Total score | 139,527,260 |
| Playcount | 205 |
| Playtime | 0d 2h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,992 |
| Accuracy | 95.94% |
| Max combo | 1,142 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,617 |
| Ranked score | 188,201,380 |
| Total score | 401,105,140 |
| Playcount | 7,964 |
| Playtime | 5d 22h 37m |
| Replays watched | 46 |
| Total hits | 973,617 |
| Accuracy | 99.52% |
| Max combo | 4,907 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 318 |
| Ranked score | 505,080 |
| Total score | 5,209,080 |
| Playcount | 277 |
| Playtime | 0d 1h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,548 |
| Accuracy | 91.03% |
| Max combo | 113 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 208 |
| Ranked score | 1,019,810 |
| Total score | 8,566,030 |
| Playcount | 80 |
| Playtime | 0d 0h 55m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 33,297 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 809 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 469 |
| Ranked score | 683,220 |
| Total score | 2,136,810 |
| Playcount | 127 |
| Playtime | 0d 0h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,557 |
| Accuracy | 99.60% |
| Max combo | 4,993 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |