| Peak global rank | |
| PP | 6,207 |
| Ranked score | 1,804,340,352 |
| Total score | 7,277,697,139 |
| Playcount | 8,448 |
| Playtime | 67d 19h 8m |
| Replays watched | 39 |
| Total hits | 933,158 |
| Accuracy | 98.07% |
| Max combo | 1,879 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 151,076 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 453 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 12 |
| Ranked score | 894,192 |
| Total score | 1,265,114 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 23 |
| Accuracy | 96.36% |
| Max combo | 532 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 17,671 |
| Ranked score | 495,476,288 |
| Total score | 3,690,732,937 |
| Playcount | 44,014 |
| Playtime | 331d 9h 11m |
| Replays watched | 230 |
| Total hits | 5,242,304 |
| Accuracy | 98.64% |
| Max combo | 4,070 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 25 |
| Ranked score | 153,660 |
| Total score | 153,660 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 57.93% |
| Max combo | 58 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 59,330 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 43 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,089 |
| Ranked score | 17,779,560 |
| Total score | 51,743,890 |
| Playcount | 564 |
| Playtime | 43d 15h 53m |
| Replays watched | 24 |
| Total hits | 177,807 |
| Accuracy | 95.11% |
| Max combo | 4,196 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |