| Peak global rank | |
| PP | 1,991 |
| Ranked score | 67,863,829 |
| Total score | 328,179,821 |
| Playcount | 648 |
| Playtime | 5d 1h 36m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 556 |
| Accuracy | 92.55% |
| Max combo | 739 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 105,983 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 30m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 32 |
| Ranked score | 359,467 |
| Total score | 1,428,777 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 4h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 99.89% |
| Max combo | 168 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 230,183 |
| Total score | 862,624 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 54.26% |
| Max combo | 78 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 246 |
| Ranked score | 1,195,358 |
| Total score | 2,200,328 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 75.71% |
| Max combo | 358 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,727 |
| Ranked score | 9,357,165 |
| Total score | 22,444,679 |
| Playcount | 311 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 98.41% |
| Max combo | 1,054 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 26,260 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 131 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 27 |