| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 1,627,474 |
| Total score | 25,790,685 |
| Playcount | 107 |
| Playtime | 0d 22h 47m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 880 |
| Accuracy | 91.85% |
| Max combo | 145 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,341 |
| Ranked score | 26,735,033 |
| Total score | 75,121,479 |
| Playcount | 436 |
| Playtime | 0d 1h 56m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 42,696 |
| Accuracy | 94.10% |
| Max combo | 1,359 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,973 |
| Ranked score | 99,038,091 |
| Total score | 294,531,800 |
| Playcount | 2,480 |
| Playtime | 8d 19h 5m |
| Replays watched | 15 |
| Total hits | 421,812 |
| Accuracy | 98.75% |
| Max combo | 2,362 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 102 |
| Ranked score | 258,300 |
| Total score | 258,300 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 788 |
| Accuracy | 87.53% |
| Max combo | 230 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |