| Peak global rank | |
| PP | 11,561 |
| Ranked score | 6,441,898,970 |
| Total score | 46,843,344,703 |
| Playcount | 39,811 |
| Playtime | 19d 4h 48m |
| Replays watched | 94 |
| Total hits | 6,439,858 |
| Accuracy | 98.89% |
| Max combo | 2,648 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 17,070 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 45 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 529 |
| Ranked score | 12,790,873 |
| Total score | 25,125,110 |
| Playcount | 55 |
| Playtime | 0d 0h 56m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,699 |
| Accuracy | 96.36% |
| Max combo | 1,049 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 12,221 |
| Ranked score | 10,656,610 |
| Total score | 51,855,980 |
| Playcount | 901 |
| Playtime | 0d 9h 45m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 160,070 |
| Accuracy | 98.28% |
| Max combo | 1,421 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 253,300 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,625 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |