| Peak global rank | |
| PP | 3,624 |
| Ranked score | 357,367,452 |
| Total score | 1,074,734,752 |
| Playcount | 956 |
| Playtime | 0d 11h 25m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 176,956 |
| Accuracy | 97.66% |
| Max combo | 1,151 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 231 |
| Ranked score | 19,679,399 |
| Total score | 48,308,473 |
| Playcount | 45 |
| Playtime | 0d 0h 35m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 19,369 |
| Accuracy | 95.58% |
| Max combo | 334 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 49,440 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 68 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 13 |
| Ranked score | 603,350 |
| Total score | 603,350 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,796 |
| Accuracy | 90.85% |
| Max combo | 180 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |