| Peak global rank | |
| PP | 678 |
| Ranked score | 12,129,095 |
| Total score | 54,040,498 |
| Playcount | 181 |
| Playtime | 5d 18h 44m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,741 |
| Accuracy | 95.63% |
| Max combo | 539 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 11,775 |
| Ranked score | 318,907,829 |
| Total score | 1,018,619,699 |
| Playcount | 16,508 |
| Playtime | 2d 17h 50m |
| Replays watched | 75 |
| Total hits | 849,966 |
| Accuracy | 98.92% |
| Max combo | 4,293 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 13,050 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 64 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 68,740 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 778 |
| Ranked score | 2,093,810 |
| Total score | 10,425,990 |
| Playcount | 174 |
| Playtime | 0d 2h 47m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 34,901 |
| Accuracy | 93.37% |
| Max combo | 1,082 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 19 |