| Peak global rank | |
| PP | 76 |
| Ranked score | 416,434 |
| Total score | 734,093 |
| Playcount | 23 |
| Playtime | 0d 0h 25m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,362 |
| Accuracy | 74.55% |
| Max combo | 142 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 11 |
| Ranked score | 170,186 |
| Total score | 181,386 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 636 |
| Accuracy | 98.95% |
| Max combo | 120 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 62 |
| Ranked score | 5,068,672 |
| Total score | 20,547,395 |
| Playcount | 309 |
| Playtime | 0d 0h 29m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,213 |
| Accuracy | 84.19% |
| Max combo | 876 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 243 |
| Ranked score | 1,233,720 |
| Total score | 2,161,020 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 70.78% |
| Max combo | 113 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 26 |
| Ranked score | 46,790 |
| Total score | 329,070 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 71 |
| Accuracy | 99.48% |
| Max combo | 115 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 16 |
| Ranked score | 66,590 |
| Total score | 264,180 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,287 |
| Accuracy | 80.94% |
| Max combo | 113 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |