| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,144,166 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,158 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 20,430 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,247 |
| Ranked score | 32,964,064 |
| Total score | 72,986,216 |
| Playcount | 218 |
| Playtime | 0d 7h 3m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 61,342 |
| Accuracy | 91.99% |
| Max combo | 1,864 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,549 |
| Ranked score | 40,009,670 |
| Total score | 100,765,460 |
| Playcount | 611 |
| Playtime | 0d 16h 55m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 315,889 |
| Accuracy | 95.26% |
| Max combo | 1,443 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 197,530 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 605 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 175,220 |
| Total score | 480,410 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 32m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,014 |
| Accuracy | 66.82% |
| Max combo | 176 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 71 |