| Peak global rank | |
| PP | 1,222 |
| Ranked score | 85,025,744 |
| Total score | 107,333,103 |
| Playcount | 250 |
| Playtime | 0d 1h 45m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 19,780 |
| Accuracy | 94.72% |
| Max combo | 1,110 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 8 |
| Ranked score | 29,808 |
| Total score | 29,808 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 64 |
| Accuracy | 84.64% |
| Max combo | 42 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 421,629 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,475 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 61,890 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 247 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 28 |
| Ranked score | 17,270 |
| Total score | 110,080 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 406 |
| Accuracy | 98.24% |
| Max combo | 73 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 310 |
| Ranked score | 847,340 |
| Total score | 1,144,030 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,043 |
| Accuracy | 88.16% |
| Max combo | 1,144 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |