| Peak global rank | |
| PP | 5,317 |
| Ranked score | 83,942,246 |
| Total score | 1,595,791,855 |
| Playcount | 4,104 |
| Playtime | 3d 12h 38m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 235 |
| Accuracy | 90.20% |
| Max combo | 453 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 59 |
| Ranked score | 1,593,921 |
| Total score | 1,593,921 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,144 |
| Accuracy | 81.32% |
| Max combo | 683 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 23,654 |
| Ranked score | 248,392,295 |
| Total score | 1,016,212,837 |
| Playcount | 12,400 |
| Playtime | 0d 1h 23m |
| Replays watched | 4,991 |
| Total hits | 1,867,854 |
| Accuracy | 95.93% |
| Max combo | 2,281 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,799 |
| Ranked score | 47,241,323 |
| Total score | 73,771,723 |
| Playcount | 512 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 27 |
| Total hits | 288,616 |
| Accuracy | 99.63% |
| Max combo | 1,129 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 132 |