| Peak global rank | |
| PP | 6,618 |
| Ranked score | 2,243,842,785 |
| Total score | 16,312,660,463 |
| Playcount | 38,355 |
| Playtime | 11d 14h 32m |
| Replays watched | 63 |
| Total hits | 1,889,670 |
| Accuracy | 97.98% |
| Max combo | 1,968 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 101 |
| Ranked score | 239,879 |
| Total score | 368,206 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 90.14% |
| Max combo | 77 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 43 |
| Ranked score | 5,189,911 |
| Total score | 13,425,159 |
| Playcount | 60 |
| Playtime | 0d 0h 43m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 79 |
| Accuracy | 84.27% |
| Max combo | 492 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 14,098 |
| Ranked score | 81,825,641 |
| Total score | 600,299,387 |
| Playcount | 6,806 |
| Playtime | 0d 8h 57m |
| Replays watched | 31 |
| Total hits | 144,788 |
| Accuracy | 98.99% |
| Max combo | 4,585 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 199 |
| Ranked score | 2,436,600 |
| Total score | 3,602,190 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 67.19% |
| Max combo | 143 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 225,170 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 96 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 58 |
| Ranked score | 181,650 |
| Total score | 249,340 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 939 |
| Accuracy | 83.45% |
| Max combo | 434 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 108 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 108 |