| Peak global rank | |
| PP | 3,568 |
| Ranked score | 94,494,315 |
| Total score | 310,519,855 |
| Playcount | 384 |
| Playtime | 0d 15h 28m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 37,788 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 1,215 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 486 |
| Ranked score | 907,510 |
| Total score | 2,165,164 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,247 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 404 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,066 |
| Ranked score | 25,930,769 |
| Total score | 42,093,107 |
| Playcount | 84 |
| Playtime | 0d 1h 24m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,319 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 494 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 7 |
| Ranked score | 1,000,000 |
| Total score | 1,053,819 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 160 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 10,102 |
| Ranked score | 23,598,270 |
| Total score | 90,933,530 |
| Playcount | 1,562 |
| Playtime | 0d 21h 38m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 264,879 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 2,045 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 70 |
| Ranked score | 27,600 |
| Total score | 27,600 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 83 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 83 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 543 |
| Ranked score | 681,340 |
| Total score | 1,266,740 |
| Playcount | 19 |
| Playtime | 0d 0h 24m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 4,556 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 1,108 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 897 |
| Ranked score | 774,430 |
| Total score | 3,033,020 |
| Playcount | 56 |
| Playtime | 0d 0h 33m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 9,485 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 715 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |