| Peak global rank | |
| PP | 967 |
| Ranked score | 72,202,257 |
| Total score | 115,058,849 |
| Playcount | 215 |
| Playtime | 2d 12h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 90.69% |
| Max combo | 710 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 43,116 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 7 |
| Ranked score | 673,275 |
| Total score | 877,539 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 87.61% |
| Max combo | 147 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 11,279 |
| Ranked score | 289,599,660 |
| Total score | 1,277,958,607 |
| Playcount | 11,399 |
| Playtime | 0d 3h 15m |
| Replays watched | 127 |
| Total hits | 528,605 |
| Accuracy | 97.33% |
| Max combo | 3,123 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 62 |
| Ranked score | 306,600 |
| Total score | 1,149,630 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 101 |
| Accuracy | 72.95% |
| Max combo | 211 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 58 |