| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 898 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 19,125 |
| Ranked score | 2,847,332,293 |
| Total score | 7,080,461,317 |
| Playcount | 36,474 |
| Playtime | 206d 5h 8m |
| Replays watched | 604 |
| Total hits | 7,598,713 |
| Accuracy | 98.21% |
| Max combo | 8,335 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 21 |
| Ranked score | 318,060 |
| Total score | 318,060 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 55.60% |
| Max combo | 36 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 58,610 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 202 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 92 |
| Ranked score | 1,877,630 |
| Total score | 6,368,580 |
| Playcount | 49 |
| Playtime | 0d 0h 52m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 26,746 |
| Accuracy | 77.98% |
| Max combo | 937 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 211 |