| Peak global rank | |
| PP | 860 |
| Ranked score | 3,432,133 |
| Total score | 7,147,611 |
| Playcount | 85 |
| Playtime | 0d 1h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,964 |
| Accuracy | 97.98% |
| Max combo | 278 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 754 |
| Ranked score | 105,889,346 |
| Total score | 150,131,834 |
| Playcount | 164 |
| Playtime | 0d 2h 57m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 26,994 |
| Accuracy | 99.92% |
| Max combo | 561 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,257 |
| Ranked score | 104,441,744 |
| Total score | 199,096,289 |
| Playcount | 394 |
| Playtime | 0d 9h 5m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 292,545 |
| Accuracy | 98.55% |
| Max combo | 3,307 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,265 |
| Ranked score | 1,503,600 |
| Total score | 2,806,200 |
| Playcount | 74 |
| Playtime | 0d 0h 58m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,666 |
| Accuracy | 95.03% |
| Max combo | 200 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 77 |
| Ranked score | 486,110 |
| Total score | 729,520 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,776 |
| Accuracy | 78.28% |
| Max combo | 332 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |