| Peak global rank | |
| PP | 620 |
| Ranked score | 5,844,057 |
| Total score | 21,152,104 |
| Playcount | 366 |
| Playtime | 0d 5h 18m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 86.42% |
| Max combo | 227 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 10 |
| Ranked score | 131,014 |
| Total score | 420,728 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 96.98% |
| Max combo | 69 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 37 |
| Ranked score | 4,436,162 |
| Total score | 9,559,939 |
| Playcount | 56 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,024 |
| Accuracy | 79.47% |
| Max combo | 332 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 127,200 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 200,739 |
| Total score | 1,238,829 |
| Playcount | 35 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 94.21% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 260 |