| Peak global rank | |
| PP | 4,345 |
| Ranked score | 13,155,768,507 |
| Total score | 24,517,603,830 |
| Playcount | 5,176 |
| Playtime | 5d 19h 31m |
| Replays watched | 19 |
| Total hits | 1,448,227 |
| Accuracy | 99.49% |
| Max combo | 5,626 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,719 |
| Ranked score | 2,054,243,383 |
| Total score | 2,647,636,091 |
| Playcount | 479 |
| Playtime | 0d 12h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 214,435 |
| Accuracy | 99.80% |
| Max combo | 1,700 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,589 |
| Ranked score | 335,325,070 |
| Total score | 528,663,362 |
| Playcount | 941 |
| Playtime | 1d 2h 30m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 565,200 |
| Accuracy | 97.74% |
| Max combo | 2,818 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,648 |
| Ranked score | 7,543,090 |
| Total score | 11,124,370 |
| Playcount | 156 |
| Playtime | 0d 2h 6m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 33,568 |
| Accuracy | 99.44% |
| Max combo | 1,848 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 3 |
| Ranked score | 35,440 |
| Total score | 35,440 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 269 |
| Accuracy | 18.90% |
| Max combo | 23 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |