| Peak global rank | |
| PP | 5,762 |
| Ranked score | 1,669,899,186 |
| Total score | 4,206,047,881 |
| Playcount | 3,640 |
| Playtime | 2d 3h 11m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 737,739 |
| Accuracy | 97.65% |
| Max combo | 1,307 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 18 |
| Ranked score | 825,597 |
| Total score | 5,174,376 |
| Playcount | 23 |
| Playtime | 0d 0h 31m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,511 |
| Accuracy | 93.70% |
| Max combo | 154 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 32 |
| Ranked score | 1,673,851 |
| Total score | 7,007,195 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 47m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 19,065 |
| Accuracy | 80.27% |
| Max combo | 522 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 14,179 |
| Ranked score | 305,468,200 |
| Total score | 1,436,231,150 |
| Playcount | 16,879 |
| Playtime | 9d 7h 41m |
| Replays watched | 35 |
| Total hits | 4,491,955 |
| Accuracy | 98.93% |
| Max combo | 6,882 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 61,530 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 197 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 53,250 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 171 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 69 |
| Ranked score | 248,090 |
| Total score | 481,470 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,671 |
| Accuracy | 90.29% |
| Max combo | 549 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |