| Peak global rank | |
| PP | 1,671 |
| Ranked score | 8,513,214 |
| Total score | 19,608,503 |
| Playcount | 73 |
| Playtime | 0d 1h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 21,794 |
| Accuracy | 98.33% |
| Max combo | 790 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,871 |
| Ranked score | 35,019,957 |
| Total score | 38,505,468 |
| Playcount | 122 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 96.68% |
| Max combo | 1,817 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 27,551 |
| Ranked score | 83,629,636 |
| Total score | 299,629,634 |
| Playcount | 2,022 |
| Playtime | 1d 15h 21m |
| Replays watched | 416 |
| Total hits | 935,998 |
| Accuracy | 97.72% |
| Max combo | 2,941 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,346 |
| Ranked score | 2,831,640 |
| Total score | 3,605,430 |
| Playcount | 20 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 11,823 |
| Accuracy | 94.07% |
| Max combo | 1,048 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 32 |
| Ranked score | 37,130 |
| Total score | 1,466,630 |
| Playcount | 19 |
| Playtime | 0d 0h 19m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 5,385 |
| Accuracy | 90.05% |
| Max combo | 456 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 95 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 95 |