| Peak global rank | |
| PP | 23 |
| Ranked score | 3,592,580 |
| Total score | 5,772,529 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,205 |
| Accuracy | 99.73% |
| Max combo | 441 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,064 |
| Ranked score | 43,092,706 |
| Total score | 61,114,588 |
| Playcount | 128 |
| Playtime | 0d 3h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 77,006 |
| Accuracy | 95.76% |
| Max combo | 2,087 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,107 |
| Ranked score | 67,386,560 |
| Total score | 105,985,770 |
| Playcount | 376 |
| Playtime | 0d 16h 33m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 337,007 |
| Accuracy | 98.64% |
| Max combo | 5,730 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 165,960 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 573 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 83,090 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 277 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 38,430 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 257 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 26 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 26 |