| Peak global rank | |
| PP | 4,265 |
| Ranked score | 623,561,235 |
| Total score | 3,493,207,636 |
| Playcount | 3,489 |
| Playtime | 5d 17h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 817,991 |
| Accuracy | 97.17% |
| Max combo | 1,619 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 243,122 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 752 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,232 |
| Ranked score | 44,277,074 |
| Total score | 275,207,235 |
| Playcount | 902 |
| Playtime | 2d 1h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 389,873 |
| Accuracy | 92.51% |
| Max combo | 1,682 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 114,200 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 382 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 605 |
| Ranked score | 9,287,550 |
| Total score | 94,420,310 |
| Playcount | 1,108 |
| Playtime | 3d 5h 50m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 365,513 |
| Accuracy | 85.72% |
| Max combo | 1,046 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |