| Peak global rank | |
| PP | 204 |
| Ranked score | 788,280 |
| Total score | 3,338,130 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,051 |
| Accuracy | 79.38% |
| Max combo | 390 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 14 |
| Ranked score | 329,570 |
| Total score | 1,544,170 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,035 |
| Accuracy | 87.39% |
| Max combo | 602 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |