| Peak global rank | |
| PP | 44 |
| Ranked score | 504,358 |
| Total score | 649,814 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 309 |
| Accuracy | 91.15% |
| Max combo | 155 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 59 |
| Ranked score | 3,669,820 |
| Total score | 7,819,160 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,540 |
| Accuracy | 99.33% |
| Max combo | 288 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 532 |
| Ranked score | 35,952,907 |
| Total score | 137,848,581 |
| Playcount | 365 |
| Playtime | 0d 10h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 165,799 |
| Accuracy | 93.05% |
| Max combo | 2,317 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 70,030 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 217 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,066 |
| Ranked score | 71,518,410 |
| Total score | 329,443,000 |
| Playcount | 2,707 |
| Playtime | 5d 23h 8m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 1,255,480 |
| Accuracy | 89.90% |
| Max combo | 2,703 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |