| Peak global rank | |
| PP | 58 |
| Ranked score | 327,830 |
| Total score | 1,019,854 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,556 |
| Accuracy | 73.14% |
| Max combo | 78 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 60 |
| Ranked score | 2,505,239 |
| Total score | 4,699,606 |
| Playcount | 43 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,639 |
| Accuracy | 79.55% |
| Max combo | 173 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 50 |
| Ranked score | 3,337,398 |
| Total score | 12,259,160 |
| Playcount | 71 |
| Playtime | 0d 0h 57m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,839 |
| Accuracy | 84.10% |
| Max combo | 747 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 403 |
| Ranked score | 2,811,630 |
| Total score | 4,989,540 |
| Playcount | 55 |
| Playtime | 0d 0h 54m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 15,882 |
| Accuracy | 91.33% |
| Max combo | 157 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |