| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,746 |
| Ranked score | 50,405,900 |
| Total score | 252,007,920 |
| Playcount | 3,969 |
| Playtime | 1d 17h 13m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 791,406 |
| Accuracy | 97.15% |
| Max combo | 3,081 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 763 |
| Ranked score | 2,458,500 |
| Total score | 3,773,130 |
| Playcount | 28 |
| Playtime | 0d 0h 38m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,821 |
| Accuracy | 87.84% |
| Max combo | 503 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 706,870 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,778 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 421,530 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,642 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 18 |