| Peak global rank | |
| PP | 47 |
| Ranked score | 340,850 |
| Total score | 6,752,817 |
| Playcount | 32 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,469 |
| Accuracy | 70.80% |
| Max combo | 96 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 54 |
| Ranked score | 220,262 |
| Total score | 564,618 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,383 |
| Accuracy | 80.20% |
| Max combo | 104 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 72 |
| Ranked score | 5,290,550 |
| Total score | 10,394,961 |
| Playcount | 58 |
| Playtime | 0d 0h 32m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 5,159 |
| Accuracy | 97.07% |
| Max combo | 301 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 15,146 |
| Ranked score | 204,985,405 |
| Total score | 1,123,157,633 |
| Playcount | 3,723 |
| Playtime | 3d 19h 11m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 3,219,384 |
| Accuracy | 98.16% |
| Max combo | 4,406 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,697 |
| Ranked score | 106,068,360 |
| Total score | 759,289,090 |
| Playcount | 13,803 |
| Playtime | 6d 20h 10m |
| Replays watched | 15 |
| Total hits | 2,406,439 |
| Accuracy | 96.23% |
| Max combo | 1,583 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 8,150 |
| Total score | 8,150 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 16 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 2 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 43 |
| Ranked score | 678,900 |
| Total score | 1,606,550 |
| Playcount | 39 |
| Playtime | 0d 0h 41m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,777 |
| Accuracy | 56.13% |
| Max combo | 162 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |